Odtrucie alkoholowe Szczecin

PODDAJ SIĘ PROFESJONALNEMU ZABIEGOWI ODTRUCIA ALKOHOLOWEGO

Nasi doświadczeni lekarze i wykwalifikowane pielęgniarki mogą w szybki sposób przywrócić Cię do formy. Usługę odtrucia alkoholowego świadczymy w naszej klinice w Szczecinie lub w domu pacjenta – na terenie Szczecina lub okolic. To komfortowa sytuacja dla osoby, która potrzebuje pomocy. Bez wychodzenia z domu, szybko i skutecznie zajmiemy się Twoją kondycją. Jeżeli odczuwasz nudności, złe samopoczucie, niepokój i kołatanie serca, nie zwlekaj. Nasz wykwalifikowany personel medyczny, w możliwie jak najkrótszym czasie dotrze we wskazane miejsce, gdzie przeprowadzi zabieg odtrucia alkoholowego. Terapia polega na dożylnym wstrzyknięciu odpowiednich leków, które w szybki sposób postawią Cię na nogi!

Czy to zatrucie alkoholowe?

Zatrucie alkoholowe objawia się nieprzyjemnymi dolegliwościami, jak:
-ból głowy, osłabienie organizmu,
-brak apetytu, niepokój, bezsenność,
-uczucie kołatania serca, wysokie ciśnienie tętnicze,
-nudności i wymioty

Odtrucie alkoholowe skutecznie je łagodzi, wywołując natychmiastową poprawę.

NOWE ŻYCIE BEZ NAŁOGU!

Detoks i odtrucie alkoholowe – jak możemy Ci pomóc?

Terapia polega na zastosowaniu dożylnych kroplówek regeneracyjnych z właściwie dobranym zestawem leków, których celem jest złagodzenie objawów zatrudnia alkoholowego i przywrócenie organizmowi sprawności i prawidłowego funkcjonowania. Podczas wizyty w gabinecie w Szczecinie odbywa się konsultacja i badanie lekarskie, na podstawie których lekarz zleca najkorzystniejszy dla pacjenta zestaw leków, dopasowany indywidualnie do jego problemu, występujących objawów i ogólnego stanu zdrowia.

GWARANCJA WYRAŹNEJ POPRAWY !!!

Detoks to pierwszy etap leczenia uzależnienia od alkoholu. Jeżeli chcesz kontynuować swoją walkę z nałogiem, proponujemy Ci skuteczną pomoc. Po zabiegu odtrucia alkoholowego istnieje możliwość wykonania wszycia esperalu.

Zabieg detoksu alkoholowego – zmiana na lepsze

Polega na podawaniu pacjentowi drogą dożylną specjalnie przygotowanych roztworów płynów, witamin i leków, których celem jest:
-złagodzenie objawów zatrucia alkoholem
-obniżenie poziomu alkoholu i jego metabolitów (pozostałych substancji aktywnych)
-uzupełnienie niedoborów w składnikach odżywczych
-przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej
Przez cały okres trwania zabiegu odtrucia alkoholowego pacjent przebywa pod opieką lekarza lub pielęgniarki.

+48 576 258 306